Delicious
Digg
Twitter
Facebook

Neprijetna sporočila za družbo BP

Mednarodno leto biotske raznovrstnosti

ZDA so preplavile številne bolj ali manj spontane akcije civilne družbe, aktivistov in podjetij, ki želijo družbi BP brez dlake na jeziku sporočiti kar ji gre.

Kalifornijsko podjetje UNitedWeFit si prizadeva, da bi družba BP resnično slišala pravo mnenje javnosti o naftni katastrofi v Mehiškem zalivu. V ta namen so po državi organizirali turnejo imenovano "Bang Drum", na kateri so po ulicah in drugih javnih prostorih postavili naftne sode in tako omogočili vsakomur, da nanje napiše svoje mnenje o družbi BP in njeni odgovornosti za ekološko katastrofo.

Sode so 20. julija dostavili na ameriški urad družbe BP v teksaškem Hustonu, kjer se počasi zavedajo vseh negativnih občutkov in frustracij javnosti, ki jih je sprožila njihova nesposobnost pri ukrepanju ob in po nesreči. Ali je BP sode sprejel še ni znano, je pa pozitivno že to, da so si tudi ljudje, ki sicer živijo daleč od prizadetega območja, lahko dali duška. 

UnF—kTheGulf.
UnF—kTheGulf.
UnF—kTheGulf.
UNitedWeFit: BangDrum.

Vir: http://unf--kthegulf.com/

KOMENTIRAJ

Za komentiranje morate biti prijavljeni.

KOMENTARJI

Marko
22. julij 2010 ob 08:28
itak, kazen mora bit vzgojna $$$$$$$$....
Fuck`em!!
Medo
22. julij 2010 ob 07:48
še bolj bi jih moral drkat po mojem mnenju :)